Nieuwe Clubkampioenen!
Tijdens de jaarlijkse clubkampioenschappen werd er weer volop gestreden om de podiumplaatsen. Overall gingen de titels naar Kristel van de Westelaken en Menno Haans.
Bij de dames wist Kristel overtuigend met de titel aan de haal te gaan, op ruim 4 punten achterstand werd Lobke Blom tweede voor Febe Spijkers. Bij de heren waren de onderlinge verschillen weer kleiner dan de afgelopen jaren. Achter Menno werd Rob Kuijpers op iets meer dan 1 punt tweede net voor de nummer drie Peter Cleijsen. De talentvolle Marscha van Gaubergen en Teun Huijben wonnen bij de jeugd.
Uitslagen Clubkampioenschappen 2008
Overall Clubkampioenschap
MEISJES PUPILLEN YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 100m | 300m | Totaal | Achter |
1 | Marscha van Gaubergen | DPA | 13.34 | 33.05 | 121.783 | |
2 | Kristel van Gaubergen | DPA | 13.45 | 34.38 | 124.550 | 2.767 |
3 | Lisanne de Wit | DPA | 13.89 | 37.20 | 131.450 | 9.667 |
4 | Eva Postuma | DPC | 15.29 | 43.26 | 148.550 | 26.767 |
5 | Kim Dingemans | DPC | 15.38 | 43.38 | 149.200 | 27.417 |
6 | Charlotte de Wit | DPA | 16.23 | 46.37 | 158.433 | 36.650 |
7 | Maud Lugters | DPF | 16.19 | 47.33 | 159.833 | 38.050 |
8 | Roos Blom | DPB | 14.31 | 58.54 | 169.116 | 47.333 |
9 | Vera Mallens | DPE | 21.60 | 47.59 | 187.316 | 65.533 |
10 | Nina Muller | DPE | 21.21 | 1:08.00 | 219.383 | 97.600 |
11 | Esmee Chergui | DPD | 20.56 | 1:13.93 | 226.016 | 104.233 |
Noortje Feelders | DPC | NS | NS | |||
JONGENS PUPILLEN YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 100m | 300m | Totaal | Achter |
1 | Marvin Muijs | HPC | 12.74 | 33.21 | 119.050 | |
2 | Koen Huijben | HPC | 13.30 | 38.27 | 130.283 | 11.233 |
3 | Maarten Postuma | HPA | 13.90 | 37.95 | 132.750 | 13.700 |
4 | Thomas de Boer | HPB | 14.51 | 39.09 | 137.700 | 18.650 |
5 | Joep Mater | HPC | 15.11 | 41.00 | 143.883 | 24.833 |
6 | Lars Kloeg | HPB | 14.81 | 42.29 | 144.533 | 25.483 |
7 | Tim Princen | HPD | 15.50 | 43.96 | 150.766 | 31.716 |
8 | Stefan Claus | HPC | 16.10 | 45.37 | 156.116 | 37.066 |
9 | Oscar Feelders | HPF | 16.38 | 47.28 | 160.700 | 41.650 |
10 | Friso Emons | HPE | 14.62 | 55.72 | 165.966 | 46.916 |
11 | Luuk Princen | HPF | 16.96 | 54.67 | 175.916 | 56.866 |
12 | Niek Brouwers | HPD | 19.29 | 55.43 | 188.833 | 69.783 |
13 | Tom Brouwers | HPF | 19.29 | 57.87 | 192.900 | 73.850 |
14 | Hylke van Dongen | HPF | 18.75 | 1:00.19 | 194.066 | 75.016 |
15 | Bjorn Dusee | HPE | 19.01 | 59.47 | 194.166 | 75.116 |
16 | Sytse van Dongen | HPF | 20.67 | 59.56 | 202.616 | 83.566 |
17 | Jordy Dusee | HPE | 20.43 | 1:05.14 | 210.716 | 91.666 |
18 | Jolmer van Dongen | HPE | 55.39 | 1:03.94 | 383.516 | 264.466 |
Pim Zegers | HPF | 20.66 | NF | 103.300 | ||
JONGENS PUPILLEN YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 100m | 300m | Totaal | Achter |
1 | Teun Huijben | HPA | 12.24 | 32.29 | 115.016 | |
DAMES SENIOREN B YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 500m | Totaal | Achter |
1 | Yvette in ’t Groen | DSB | 1:01.05 | 59.47 | 120.520 | |
2 | Charlotte van Berkel | DSB | 1:04.46 | 59.56 | 124.020 | 3.500 |
HEREN SENIOREN B YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 500m | Totaal | Achter |
1 | Geert-Jan Kerst | HSB | 1:03.65 | 59.81 | 123.460 | |
DAMES MASTERS YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 500m | Totaal | Achter |
1 | Monique Peijen | DSB | 1:17.64 | 1:08.98 | 146.620 | |
2 | Louise van der Schuit | DME | 1:35.73 | 1:30.84 | 186.570 | 39.950 |
3 | Hanny Cleijsen | DMC | 1:41.24 | 1:35.39 | 196.630 | 50.010 |
4 | Anneke Biemans | DMC | 1:51.72 | 1:44.51 | 216.230 | 69.610 |
HEREN MASTERS B YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 500m | Totaal | Achter |
1 | Sjraar Driessen | HMB | 1:01.50 | 59.27 | 120.770 | |
2 | Jack Nederlof | HSB | 1:02.31 | 59.83 | 122.140 | 1.370 |
3 | Jan Cleijsen | HMD | 1:04.91 | 1:05.93 | 130.840 | 10.070 |
4 | Ernst Hessels | HME | 1:07.73 | 1:06.06 | 133.790 | 13.020 |
5 | Wim Nelis | HMB | 1:14.92 | 1:14.00 | 148.920 | 28.150 |
6 | Frans Peeters | HMD | 1:22.84 | 1:21.02 | 163.860 | 43.090 |
DAMES JUNIOREN YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 1000m | Totaal | Achter |
1 | Lobke Blom | DC2 | 45.49 | 1:32.29 | 91.635 | |
2 | Febe Spijkers | DA1 | 45.50 | 1:34.27 | 92.635 | 1.000 |
3 | Kimberly van Gaubergen | DB2 | 48.61 | 1:41.89 | 99.555 | 7.920 |
4 | Lieke Biemans | DA2 | 50.35 | 1:42.67 | 101.685 | 10.050 |
5 | Rafke Bouten | DB1 | 52.19 | 1:49.69 | 107.035 | 15.400 |
6 | Sanne de Jong | DC2 | 54.31 | 1:49.84 | 109.230 | 17.595 |
7 | Candace Knevel | DB2 | 53.83 | 1:52.67 | 110.165 | 18.530 |
8 | Anne-Fleur van Korven | DC1 | 52.94 | 1:54.74 | 110.310 | 18.675 |
9 | Charlotte Driessen | DB1 | 53.90 | 1:54.15 | 110.975 | 19.340 |
10 | Eline de Wit | DC2 | 58.63 | 2:03.12 | 120.190 | 28.555 |
11 | Elma Verhoeven | DB1 | 1:04.92 | 2:17.40 | 133.620 | 41.985 |
12 | Karlijn Agterdenbos | DB1 | 1:06.67 | 2:17.30 | 135.320 | 43.685 |
HEREN JUNIOREN YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 1000m | Totaal | Achter |
1 | Menno Haans | HA1 | 42.00 | 1:25.39 | 84.695 | |
2 | Peter Cleysen | HA1 | 42.99 | 1:26.10 | 86.040 | 1.345 |
3 | Thijs Blom | HB2 | 45.07 | 1:26.86 | 88.500 | 3.805 |
4 | Bart Bouten | HA2 | 44.11 | 1:31.49 | 89.855 | 5.160 |
5 | Sytze Rensma | HB2 | 45.67 | 1:33.03 | 92.185 | 7.490 |
6 | Erik Agterdenbos | HA2 | 45.38 | 1:33.70 | 92.230 | 7.535 |
7 | Luuk van Hoek | HB1 | 53.50 | 1:54.32 | 110.660 | 25.965 |
8 | Joost Hermans | HC1 | 54.63 | 1:52.40 | 110.830 | 26.135 |
9 | Timo Roosen | HC2 | 1:07.71 | 1:48.69 | 122.055 | 37.360 |
10 | Bjorn Robben | HB1 | 59.82 | 2:19.36 | 129.500 | 44.805 |
11 | Gijs Mutsaers | HB1 | 1:03.12 | 2:20.02 | 133.130 | 48.435 |
DAMES SENIOREN A YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 1000m | Totaal | Achter |
1 | Kristel van de Westelaken | DSA | 43.44 | 1:27.11 | 86.995 | |
2 | Karen Teuling | DSB | 48.61 | 1:37.18 | 97.200 | 10.205 |
3 | Anne Hessels | DN3 | 50.37 | 1:41.73 | 101.235 | 14.240 |
4 | Willie van Vliet | DMA | 1:01.97 | 1:59.74 | 121.840 | 34.845 |
5 | Lia de Wit | DMA | 1:01.87 | 2:17.92 | 130.830 | 43.835 |
HEREN SENIOREN A YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 1000m | Totaal | Achter |
1 | Rob Kuijpers | HSA | 42.63 | 1:26.60 | 85.930 | |
2 | Bas van Hest | HSB | 43.97 | 1:26.28 | 87.110 | 1.180 |
3 | Barend Princen | HSB | 47.40 | 1:37.27 | 96.035 | 10.105 |
4 | Frank van den Corput | HSA | 54.06 | 1:49.14 | 108.630 | 22.700 |
5 | Ruben Weigel | HSB | 57.18 | 1:58.77 | 116.565 | 30.635 |
HEREN MASTERS A YCT | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 1000m | Totaal | Achter |
1 | Peter Huyben | HMA | 45.51 | 1:31.62 | 91.320 | |
2 | Piet Bouten | HMC | 46.68 | 1:32.61 | 92.985 | 1.665 |
3 | Ad Timmermans | HMC | 48.31 | 1:34.69 | 95.655 | 4.335 |
4 | Ad de Kort | HME | 51.76 | 1:45.01 | 104.265 | 12.945 |
5 | Jan de Bie | HMC | 52.61 | 1:47.02 | 106.120 | 14.800 |
6 | Jan van Vliet | HMA | 57.42 | 1:49.52 | 112.180 | 20.860 |
7 | Frans van de Ven | HMC | 57.39 | 2:01.09 | 117.935 | 26.615 |
8 | Edwin Stam | HMA | 59.51 | 2:03.18 | 121.100 | 29.780 |
9 | Jan de Hond | HME | 1:12.15 | 2:01.06 | 132.680 | 41.360 |
OVERALL KAMPIOENSCHAP | ||||||
DAMES | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 1000m | Totaal | Achter |
1 | Kristel van de Westelaken | DSA | 43.44 | 1:27.11 | 86.995 | |
2 | Lobke Blom | DC2 | 45.49 | 1:32.29 | 91.635 | 4.640 |
3 | Febe Spijkers | DA1 | 45.50 | 1:34.27 | 92.635 | 5.640 |
HEREN | ||||||
Nr | Deelnemer | Cat | 500m | 1000m | Totaal | Achter |
1 | Menno Haans | HA1 | 42.00 | 1:25.39 | 84.695 | |
2 | Rob Kuijpers | HSA | 42.63 | 1:26.60 | 85.930 | 1.235 |
3 | Peter Cleysen | HA1 | 42.99 | 1:26.10 | 86.040 | 1.345 |